Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Såby/Hvalsø
3
Svogerslev BK
2
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Hvalsø IF
0
Ukabuni IF
2
Serie 4 - Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Hvalsø IF
2
FC Kalundborg
0
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:15
Hvalsø IF
Jyderup BK
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Hvalsø IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:15
Hvalsø IF
FC Lejre (1)
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Vindinge IF
Taastrup FC (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Greve Fodbold (1)
Greve Fodbold (3)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Roskilde Boldklub
Havdrup Fodbold
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Borup IF Fodbold
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hvalsø IF
Tølløse BK
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Oversidder
Greve Fodbold
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Hvalsø IF
Roskilde Boldklub
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Taastrup FC (1)
Roskilde Boldklub
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Hvalsø IF
Vindinge IF
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Greve Fodbold (3)
Taastrup FC (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Taastrup FC (2)
Greve Fodbold (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Borup IF Fodbold
Oversidder
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Havdrup Fodbold
Himmelev-Veddelev BK
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Greve Fodbold
Hvalsø IF
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Roskilde Boldklub
Himmelev-Veddelev BK
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Roskilde Boldklub
Hvalsø IF
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Vindinge IF
Greve Fodbold (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Taastrup FC (1)
Hvalsø IF
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Taastrup FC (2)
Greve Fodbold (3)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Oversidder
Hvalsø IF
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Havdrup Fodbold
Borup IF Fodbold
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Himmelev-Veddelev BK
Greve Fodbold
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Oversidder
Roskilde Boldklub
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Greve Fodbold (1)
Roskilde Boldklub
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Taastrup FC (1)
Vindinge IF
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Greve Fodbold (3)
Roskilde Boldklub
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Hvalsø IF
Taastrup FC (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 8. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Borup IF Fodbold
Greve Fodbold
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Hvalsø IF
Havdrup Fodbold
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Hvalsø IF
Oversidder
8:8 M+45 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Hvalsø IF
Team-Interros
Serie 5 - Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Såby/Hvalsø
Jyllinge FC
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Hvalsø IF
KFUM BK, Roskilde
Serie 4 - Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:30
Hvalsø IF
Holmegaard GB
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:30
Hvalsø IF
Karlslunde IF
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Hvalsø/Såby
Oversidder
U15 Piger 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Hvalsø/Såby
Kalundborg GB
U15 Piger 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Hvalsø IF
Himmelev-Veddelev BK
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:30
Hvalsø IF
Tølløse BK
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Hvalsø IF
Hørve IF
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Hvalsø IF
Tølløse BK
Serie 5 - Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
Hvalsø IF
AB
8:8 M+45 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Såby/Hvalsø
Raklev GI
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Hvalsø IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
Serie 4 - Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:30
Hvalsø IF
AIK 65 Strøby Fodbold
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:30
Hvalsø IF
Mosede BK
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Hvalsø IF
Høng GF
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|